Jak wybrać firmę sprzątającą?

Na polskim rynku usług sprzątania i firm sprzątających znajduje się wiele przedsiębiorstw realizujących tego typu zlecenia. Jedne z nich to firmy duże zatrudniające kilkunastu, kilkudziesięciu pracowników. Inne to małe firmy z kilkoma pracownikami lub jednoosobowe działalności gospodarcze. Wybór firm sprzątających jest jest szczególnie duży w większych miastach takich jak Warszawa. Z równą częstotliwością usługi sprzątania oferowane oferowane są w mniejszych miejscowościach. Większość firm i instytucji zrozumiała, ze zatrudnienie firmy zewnętrznej to korzystniejsze rozwiązanie niż utrzymywanie własnego personelu, dlatego właśnie ta gałąź usług zyskała dużą popularność.

Jakimi kryteriami kierować się przy podejmowaniu decyzji o wyborze firmy sprzątającej? Po pierwsze doświadczenie, które świadczy o dużej wiedzy i rozumieniu potrzeb klienta. Dobre opinie w branży to potwierdzenie profesjonalizmu i zaangażowania w wykonywaną pracę. Wszystko to składa się na jakość wykonywanych usług. Sprzątanie, szczególnie dużych powierzchni a tym załaszcza pomieszczeń specjalnych, wymaga znajomości zastosowania odpowiednich procedur i dobrych praktyk, które wpływają na jakość sprzątania i bezpieczeństwo. Sprawdzając kwalifikacje firmy sprzątającej, powinniśmy także dowiedzieć się jakiego sprzętu i środków czyszczących dana firma stosuje.

Hojo.pl to największa sieć sprzątania w Polsce, która współpracuje ze sprawdzonymi partnerami i oferuje najwyższą jakość usług. Dlatego współpracując z nami mają Państwo pewność, że usługi zostaną wykonane na najwyższym poziomie. Należymy do międzynarodowej organizacji ISSA Advancing Clean Driving Innovation oraz PIGC – Polska Izba Gospodarcza Czystości. Świadczy to o wadzę jaką przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług.

Największe miasta, w których działamy (działamy również w innych miejscowościach, szczegóły dostępne są na stronie Hojo.pl):

Bełchatów
Będzin
Biała Podlaska
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Chełm
Chorzów
Ciechanów
Częstochowa
Dąbrowa Górnicza
Dębica
Elbląg
Ełk
Gliwice
Głogów
Gniezno
Gdańsk
Gdynia
Gorzów Wielkopolski
Grudziądz

Inowrocław
Jastrzębie Zdrój
Jaworzno
Jelenia Góra
Kalisz
Katowice
Kędzierzyn-Koźle
Kielce
Kołobrzeg
Konin
Koszalin
Kraków
Krosno
Kutno
Legionowo
Legnica
Leszno
Lublin
Łomża
Łódź
Mielec
Mysłowice

Nowa Sól
Nowy Sącz
Nysa
Olsztyn
Opole
Ostrołęka
Ostrowiec Świętokrzyski
Ostrów Wielkopolski
Otwock
Pabianice
Piaseczno
Piekary Śląskie
Piła
Piotrków Trybunalski
Płock
Poznań
Pruszków
Przemyśl
Puławy
Radom
Radomsko
Rumia

Ruda Śląska
Rybnik
Rzeszów
Siedlce
Siemianowice Śląskie
Sieradz
Skarżysko-Kamienna
Skierniewice
Słupsk
Sopot
Sosnowiec
Stalowa Wola
Starachowice
Stargard Szczeciński
Starogard Gdański
Suwałki
Szczecin
Szczecinek
Świdnica
Świdnik
Świnoujście
Świętochłowice

Tarnobrzeg
Tarnowskie Góry
Tarnów
Tczew
Tomaszów Mazowiecki
Toruń
Tychy
Wałbrzych
Warszawa
Wejherowo
Włocławek
Wodzisław Śląski
Wrocław
Zabrze
Zamość
Zawiercie
Zduńska Wola
Zgierz
Zielona Góra
Żory
Żyrardów